Intenso Top Performance SSD

2,990 L

 

SSD i brendshëm për laptop ose kompjuter me madhësi 2.5 inch. Performanca e lartë SATA III ofron shpejtësi dhe efikasitet për përdorimin e përditshëm në shtëpi, si dhe për lojëra. Me  SATA III me 6 Gbps, kompjuterët ose laptopët mund të ndizen në më pak se 20 sekonda. Shpejtësi leximi deri në 520 MB/s dhe shpejtësi shkrimi deri në 500 MB/s. 

Ka stok

SKU: ECM319 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Storage
Memory

128GB

Performance
Read Speed

520MB/s

Write Speed

500MB/s

Data Storage Life

60 TBW

Interfaces/Ports
Interface Type

SATA III

Environmental
Operating Temperature

0 ~ 70 °C

Physical
Form Factor

Solid State Drive

Width

70 mm

Depth

100 mm

Height

7 mm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x SSD Intenso