Interphone Stay In Touch Active Cellularline

19,990 L

 

Interphone Stay In Touch Active Cellularline mundëson komunikimin deri në 4 motoçiklistë me distancë maksimale 1M, duke naviguar me GPS dhe duke dëgjuar muzikë apo radio në një nga 8 stacionet e radios të memorizuara. Vendosni helmetën dhe shijoni udhëtimin pa shqetësime apo shpërqëndrime. Interphone Active ka bateri e cila zgjat deri në 20 orë, përshtatje automatike të volumit, aplikacion për t’a kontrolluar nga smartphone juaj dhe kancelim të zhurmës së erës.

Ka stok

SKU: CNG3305-B Kategori:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
2 kg
Brand
Color

Black

Use

Up to 4 motorcyclists

Distance

Up to 1 Km

Battery duration

Over 15 hours

Battery

Integrated

Bluetooth

4.2

App

Compatible with iOS and Android

Phone/GPS/Music A2DP

Yes

VOX

No

Voice commands

No

Music/FM/GPS in background

No

Speakers

27MM

Intercom with other brand

Yes

Connectivity with OEM intercom

Yes

Song sharing

Yes

FM radio

Yes

Voice guidance

Yes

Waterproof

IP67

USB Type

MICRO USB

Weight

55 g

Features

ANYCOM: lets you communicate with intercom devices
AUDIO: NDVC – automatic volume adjustment, dual volume adjustment mode for open-face and modular helmets or for full-face helmets, windproof directional microphone
BUILT-IN FM RADIO: automatically saves the first 8 stations with the most powerful signal
GPS: compatible with the main Bluetooth sat-navs for motorbikes, GPS voice directions
MP3/MUSIC: music playback from smartphones or other Bluetooth devices, song sharing (between the driver and passenger)
SMARTPHONE APP: compatible with iOS and Android. Lets you set and control the intercom directly from your smartphone
STANDBY: 1000 hours

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

2 x Intercoms

2 x Speaker kits

2 x Microphone for flip-up/jet helmet

2 x Microphone for full face helmet

2 x USB cable

2 x Adhesive and clamp bracket

Velcro and spare sponges

User manual