Ipega Mobile Phone Game Controller

2,990 L

 

Leva PG9217A nga IPEGA është krijuar nga materiali me cilësi të lartë dhe me dizajn ergonomik, shumë të qëndrueshëm. Saktësi, rehati, fleksibilitet dhe e lehtë për t’u kontrolluar. Është perfekte për të luajtur lojra të ndryshme si PubG apo Call of Duty në pajisje celulare.

Ka stok

SKU: CNG2265-B Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Model

Pg-9217

Color

Black

Working current

<30mA

Working voltage

DC3.7V

Input voltage/current

DC5V/500mA

Battery capacity

350mA

Charging time

about 2 hours

Continuous gameplay time

>15H

Standby time

up to 30days once fully charged

Product Size

22.4×12.5×4.5cm

Product Weight

230±5g

Features

Buttons come with cool LED backling
Support hold mobile phone up to 135-165mm.

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Gamepad

1 x User manual

1 x Type-C cable