SAPO ERDHI

iPhone 14 Pro Clear Case with MagSafe

6,990 L

 

E hollë, e lehtë dhe e thjeshtë për t’u kapur, kjo kasë e projektuar nga Apple tregon përfundimin e ngjyrave të shkëlqyera të iPhone 14 Pro duke siguruar mbrojtje shtesë. E krijuar me një përzierje të polikarbonatit optikisht të pastër dhe materialeve fleksibël, kasa përshtatet pikërisht mbi butona për përdorim të lehtë. Në sipërfaqe, një shtresë rezistente ndaj gërvishtjeve është aplikuar si në pjesën e brendshme ashtu edhe në atë të jashtme. Dhe të gjitha materialet dhe veshjet janë të optimizuara për të parandaluar zverdhjen me kalimin e kohës.

Ka stok

SKU: CNG3782 Modeli: MPU63 Kategori: Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Transparent

Model

MPU63

Compatibility

iPhone 14 Pro

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Iphone 14 pro case