SAPO ERDHI

JBL Live 660NC Wireless Headphones

12,990 L

 

Ndjeni muziken sikur te jeni ne koncert. Me teknologjine me te fundit te Bluetooth 5.0 dhe lidhjen automatike gjithcka behet me e lehte. Mikrofon te integruar, rezistente ndaj ujit dhe me 50 ore degjimi te muzikes tuaj te preferuar, i bejne kufjet perfekte per ju. Kontroll te audios me prekje dhe me ane te komandave zanore.

Ka stok

SKU: DUN1762-B Kategori: , , Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

Live 660NC

Color

Black

GENERAL
Driver Size

40 mm

Microphones

2 Microphones

Audio Specifications
Driver Sensitivity at 1kHz/1mW

97 dB SPL@1 kHz/1 mW

Dynamic Frequency Response Range

16 Hz – 20 kHz

Impedance

32 ohms

Control and Connection Specifications
Bluetooth

5.0

Bluetooth Profiles

HFP V1.7, A2DP V1.3, AVRCP V1.6

Bluetooth Frequency

2.4 GHz – 2.4835 GHz

Bluetooth Transmitted Modulation

GFSK, π/4 DQPSK, 8DPSK

Bluetooth Transmitter Power

< 10 dBm

Battery
Charging Time

2 h

Maximum Music Play Time with ANC off

50 h

Maximum Music Play Time with ANC on

40 h

Features
Fabric headband

Yes

Hands Free Call

Yes

JBL Signature Sound

Yes

Voice Assistant Integration

Yes

Multi-Point Connection

Yes

TalkThru

Yes

Adaptive Noise Cancelling

Yes

Dimensions & Weight
Dimensions

Ear Cup External Height 9.3 cm
Ear Cup External Width 7.6 cm
Ear Cup Internal Height 6.4 cm
Ear Cup Internal Width 4.7 cm
Ear Cup Depth 2.1 cm

Weight

265 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Live 660NC

1 x Type-C Charging Cable

1 x Audio cable

1 x Carrying Pouch

1 x Quick Start Guide/Safety Sheet

1 x Warranty/Warning