JBL Tune 125TWS Wireless Earbuds

8,490 L

 

Ndjeni basin. Lëreni JBL të sjellë në jetë botën tuaj me tinguj të jashtëzakonshëm Pure Bass. Dëgjo për më gjatë. Me deri në 32 orë jetëgjatësi të baterisë (8 orë nga kufja dhe 24 orë nga kasa), mund të dëgjoni gjatë gjithë ditës dhe gjithë natës. Mbajeni koncertin tuaj privat për aq kohë sa të mundeni.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , , Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black, White

Connectivity

Bluetooth

Bluetooth

5.0

Bluetooth profiles

A2DP 1.3, AVRCP 1.5, HFP V1.7

Bluetooth frequency

2.402 GHz – 2.480 GHz

Bluetooth transmitted modulation

GFSK, π/4DQPSK, 8DPSK

Bluetooth transmitter power

0 – 12dbm

Driver size (mm)

5.8

Audio Specification
Driver sensitivity at 1kHz/1mW (dB)

96

Dynamic frequency response range (Hz)

20 Hz – 20 kHz

Impedance (ohms)

14

Number of drivers per ear

1

Dimensions
Charging Case Weight (oz)

2.1

Earpiece Weight (oz)

0.5

Charging Case Weight (g)

60.1

Earpiece Weight (g)

13.6

Battery
Charging time (hours from empty)

2

Maximum play time (hours)

8

Charging case battery life (max hours)

24

Features

Bluetooth
Charging cable
Built-in Microphone
Charging case
Hands Free Call
JBL Pure Bass Sound
Rechargable battery
Remote control on ear cups?
True Wireless
Wireless

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x JBL Tune 125TWS

1 x Type-C USB charging cable

3 x Sizes of eartips (S, M, L)

1 x Charging case

1 x Quick Start Guide