JBL Tune 215TWS True Wireless Earphones

9,490 L

 

Ndjeni basin. Lëreni JBL të sjellë në jetë botën tuaj me tinguj të jashtëzakonshëm Pure Bass. Dëgjo për më gjatë. Me deri në 25 orë jetëgjatësi të baterisë (5 orë nga kufja dhe 20 orë nga kasa), mund të dëgjoni gjatë gjithë ditës dhe gjithë natës. Mbajeni koncertin tuaj privat për aq kohë sa të mundeni. 

Ka stok

SKU: DUN1517-W Modeli: 215TWS Kategori: , ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

White

Connectivity

Bluetooth

Bluetooth

5.0

Bluetooth profiles

A2DP 1.3, AVRCP 1.6, HFP 1.7

Bluetooth frequency

2.4 GHz – 2.4835 GHz

Bluetooth transmitted modulation

GFSK, π/4DQPSK, 8DPSK

Bluetooth transmitter power

0 – 6dbm

Driver size (mm)

6

Audio Specifications
Driver sensitivity at 1kHz/1mW (dB)

101

Dynamic frequency response range (Hz)

20 Hz – 20 kHz

Impedance (ohms)

16

Number of drivers per ear

1

Dimensions
Charging Case Weight (oz)

1.8

Earpiece Weight (oz)

0.4

Charging Case Weight (g)

51.3

Earpiece Weight (g)

10.8

Battery
Charging time (hours from empty)

2

Maximum play time (hours)

5

Features

Bluetooth
Voice Assistant integration
Built-in Microphone
Charging case
Hands Free Call
JBL Pure Bass Sound
Rechargable battery
True Wireless
Wireless

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x JBL Tune 215TWS

1 x Type-C USB charging cable

1 x Charging case

1 x Quick Start Guide