JBL Tune True Wireless Earbuds 115TWS

7,990 L

 

Ndjeni basin. Lëreni JBL të sjellë në jetë botën tuaj me tinguj të jashtëzakonshëm Pure Bass. Dëgjo për më gjatë. Me deri në 21 orë jetëgjatësi të baterisë (6 orë nga kufja dhe 15 orë nga kasa), mund të dëgjoni gjatë gjithë ditës dhe gjithë natës dhe të rimbushni me karikim vetëm 15 minuta. Mbajeni koncertin tuaj privat për aq kohë sa të mundeni. Fuqia e Dual Connect ju jep zgjedhjen për të shijuar muzikën pa probleme ose për të kryer telefonata me njërin ose të dyja kufjet. Dhe jetëgjatësia e baterisë ju përshtatet, pasi mund të mbani një kufje të karikuar, ndërsa përdorni tjetrën.

Ka stok

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Connectivity

Bluetooth

Bluetooth

5.0

Bluetooth profiles

A2DP 1.3, AVRCP 1.5, HFP V1.7

Bluetooth frequency

2.4 GHz – 2.4835 GHz

Bluetooth transmitted modulation

GFSK, π/4DQPSK, 8DPSK

Bluetooth transmitter power

0 – 12dbm

Driver size (mm)

5.8

Maximum music playing time (hrs)

6

Battery Type

Lithium-ion battery

Charging time (hours from empty)

2

Driver sensitivity at 1kHz/1mW (dB)

108

Dynamic frequency response range (Hz)

20 Hz – 20 kHz

Impedance (ohms)

14

Weight (g)

51.8 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x JBL Tune 115TWS

1 x Type-C USB charging cable

1 x Charging case

3 x Sizes of eartips