JBL Wave 300TWS Bluetooth Earphones

10,990 L

 

Ndjeni muzikën sikur të jeni në koncert. Me teknologjinë më të fundit të Bluetooth 5.2 dhe lidhjen automatike gjithçka bëhet më e lehtë. Mikrofon të integruar, dhe me 26 orë të kombinuar dëgjimi të muzikës tuaj të preferuar, i bëjnë kufjet perfekte për ju.

Color

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

GENERAL
Driver size (mm)

12

Audio Specifications
Driver sensitivity at 1kHz/1mW (dB)

105

Dynamic frequency response range (Hz)

20 Hz – 20 kHz

Impedance (ohms)

32

Dimensions
Weight

7.7 g
.27 oz

Control and Connection
Bluetooth profiles

A2DP V1.3 AVRCP V1.6 HFP V1.7

Bluetooth frequency

2.4 GHz – 2.4835 GHz

Bluetooth transmitted modulation

GFSK, π/4–DQPSK, 8–DPSK

Bluetooth transmitter power

<12 dBm

Bluetooth version

5.2

Battery
Charging time (hours from empty)

2

Maximum play time (hours)

6

Features

Bluetooth
Charging cable
Voice Assistant integration
Built-in Microphone
Charging case
Hands Free Call
Rechargable battery
Touch Control
True Wireless
Wireless

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x JBL Wave 300TWS headphones

1 x USB Type-C charging cable

1 x Charging case

1 x Quick Start Guide