SAPO ERDHI

JBL Wave 300TWS Bluetooth Earphones

6,490 L

 

Qëndroni në krye të botës tuaj. Kufjet JBL Wave 300TWS ju sjellin muzikën tuaj duke qëndruar në kontakt me mjedisin tuaj, pa tela që ju pengojnë. Shijoni 26 orë tingull të fuqishëm të pasuruar nga JBL Deep Bass. Qëndroni në kontakt gjatë lëvizjes me telefonata stereo dhe pa zhurmë të bezdisshme në sfond. Menaxho audion dhe kryej telefonata nga kufjet, falë kontrolleve të përshtatshme me prekje. Të dizajnuara në mënyrë ergonomike, “dizajni i tyre me shkop” përshtatet në mënyrë diskrete në veshët tuaj për të qënë të rehatshme dhe ju mundësojne të jeni të lidhur gjatë gjithë ditës, kështu që nuk do të humbisni kurrë një ritëm ose një bisedë.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , , Etiketa: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

JBL Wave 300TWS

Color

Black, Pink

GENERAL
Driver Size

12 mm

Driver Sensitivity at 1kHz/1mW

105 dB

Dynamic Frequency Response Range

20 Hz – 20 kHz

Impedance

32 ohms

Connection
Bluetooth

v5.2

Bluetooth Transmitter Power

<12 dBm

Bluetooth Transmitted Modulation

GFSK, π/4–DQPSK, 8–DPSK

Bluetooth Frequency

2.4 GHz – 2.4835 GHz

Bluetooth Profiles

A2DP V1.3 AVRCP V1.6 HFP V1.7

Battery
Charging Time

2 Hours

Play Time

6 Hours

Features
Voice Assistant Integration

Yes

Built-in Microphone

Yes

Hands Free Call

Yes

Touch Control

Yes

True Wireless

Yes

Dimensions
Weight

7.7 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x JBL Wave 300TWS headphones

1 x USB Type-C charging cable

1 x Charging case

1 x Quick Start Guide