Jedel RGB Wired Gaming Keyboard KL-100

2,990 L

 

Jedel RGB Wired Gaming Keyboard KL-100 është tastiera e duhur për ju. Kjo tastierë lojërash me funksione të plota është gati për gjithçka, nga editimi i videove deri te shikimi i filmave. Është ndërtuar me çelësa mekanikë të balancuar për shpejtësi dhe reagim.

Ka stok

SKU: CNG3214-B Modeli: KL-100 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Model

KL-100

Full Size keyboard

Yes

Features

Anti-ghosting,
Win-lock,
Plug and Play,
Multimedia Keys,
Adjustable Tilt Function,
Spill Resistant,
Internet Keys,
Ambidextrous,
Right-Handed

Operation Style

Mechanical

Drive Interface

USB 2.0

Style

Standard,
Waterproof,
Projection Keyboard,
Gaming,
Ergonomics

Connection

Wired

Keyboard Standard

104 Keys

Anti-ghosting

All keys

Programmable

Yes

Light

21 modes RGB luminous light

Cabel

1.5 meter x Copper 5 core PVC cable

Size

439.4 x 137 x 37.8mm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Jedel RGB Wired Gaming Keyboard KL-100
1 x Manual