SAPO ERDHI

Jmary Photography RGB Fill Light Stick

3,990 L

 

Krijoni efekte mahnitëse fotografike me FM-128RGB nga Jmary. Me bateri jetëgjatë 2000mAh, lehtësisht i kontrollueshëm falë telekomandës me të cilën është pajisur, me nivele të ndryshme ndriçimi dhe ngjyra pafund, me dizajn kompakt dhe rezistent për ta transportuar lehtësisht kudo.

Ka stok

SKU: CNG3688-B Modeli: FM-128RGB Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

FM-128RGB

Color

White

SPECIFICATIONS
Control

Remote or Button Control

LEDs

114 Pcs

Colors

White-Yellow-RGB

Color Temperature

3000k-6000k

Waterproof

30 Meters

Battery & Charging
Battery

2000mAh

Battery Life

90 Minutes at Full Brightness

Input

DC5V

DIMENSIONS & WEIGHT
Dimensions

505 x 42 mm

Weight

263.4 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

 

1x LED Stick
1x Remote Control
1x USB Cable
1x User manual
1x Carrying bag