Jmary Portable Tripod MT-38

2,490 L

 

Tripod për aparate celulare, kamera, drita etj nga Jmary. Përbëhet nga material çeliku dhe vjen në ngjyrë të zezë. MT-38 është mjaft rezistent dhe praktik për t’a marrë kudo me vete.

Ka stok

SKU: CNG3262-B Kategori: , , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Folded Height

515mm

Max Height

1680mm

Min Height

590mm

Max Load

3kg/6.6lbs

Tube lock type

Flip lock

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Jmary Portable Tripod MT-38