Kärcher High Pressure Cleaner K7

69,990 L

 

Pastruesi me presion të lartë Kärcher K 7 me fuqi maksimale deri në 180 bar mundëson pastrim të lehtë dhe efikas. Është i përshtatshëm për përdorim të shpeshtë dhe papastërti të rënda, p.sh. në rrugica, në pishina, në biçikleta apo makina të mëdha. Mjafton ta lidhni me aplikacionin Kärcher Home & Garden në smartphone përmes Bluetooth dhe pastrimi bëhet shumë më i lehtë dhe më efikas. Sepse konsulenti i aplikacionit jep këshilla dhe truke praktike për shumë situata dhe objekte pastrimi. Aplikacioni ofron gjithashtu shumë funksione të tjera të dobishme si udhëzimet e montimit dhe mirëmbajtjen.

Ka stok

SKU: CNG3102 Modeli: K7 Kategori: , Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
22 kg
Color

Yellow

Current type (V/Hz)

230 / 50

Pressure (bar/MPa)

20 – max. 180 / 2 – max. 18

Flow rate (l/h)

max. 600

Area performance (m²/h)

60

Inlet temperature (°C)

max. 60

Connection load (kW)

3

Dimensions (L × W × H) (mm)

597 x 397 x 713

Max. permissible pressure (bar/MPa)

180 / 18

Suction height (max.)

0,5

Power protection

16 A

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

 • 1 x Smart Control Trigger gun
 • 1 x High-pressure hose (10 m)
 • 1 x Water filter (pre-installed)
 • 1 x 3-in-1 multi jet
 • 1 x Home Kit
  • T 7 Surface Cleaner
  • 1 x Stone Cleaner (1 l)
  • 1 x Extension 0.4 m