Kaspersky Anti-Virus 1PC / 1Y

3,490 L

 

Kaspersky Anti-Virus pajis kompjuterin tuaj me teknologji të domosdoshme antivirusi, duke përfshirë mbrojtjen kundër kërcënimeve më të reja. Softueri do të ekzekutojë skanime inteligjente të viruseve në sfondin e kompjuterit tuaj dhe përditësime të vogla e të shpeshta për një ekuilibër optimal midis mbrojtjes thelbësore dhe performancës maksimale të kompjuterit tuaj.

Ka stok

SKU: KSP14 Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Model

Essential Protection

Features

Anti-Malware
Anti-Ransomware
Anti-Hacking

Device

1 PC

Licence

1 Year

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Kaspersky Anti-Virus 1PC / 1Y