Kids S12 Waterproof Smart Watch

1,990 L

 

Ora inteligjente S12 është një orë për fëmijë me më shumë lojra dhe aktivitete argëtuese. Është rezistente ndaj ujit dhe ka shumë funksionalitete të cilët i mbrojnë fëmijët nga rreziku, si alarmi i emergjencës etj.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Color

Blue, Pink

Wireless Connectivity

GSM

Network type

GSM

Frequency

GSM850/900/1800/1900MHz

Support 3G

None (Only support 2G)

LBS

YES

Screen type

IPS

Screen size

1.44 inch

SIM card slot

Single SIM

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Smart Watch;
1x Manual;
1x Charging cable.