Kids Scooter Helmet

1,490 L

 

Siguria e fëmijëve është parësore prandaj ne ju sjellim këto helmeta të bukura dhe të sigurta që fëmijët tuaj do i dashurojnë. Të përshtatshme për në skuter ose biçikletë. Janë të rehatshme dhe të lehta sa një pupël.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Color

Dark Blue, Light Blue, Pink, Red

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Scooter Helmet