Kieslect Wireless Game Controller

4,790 L

 

Leva pa kabllo nga Kieslect është e përshtatshme për Playstatio dhe kompjuter. Lidhet shume shpejtë me pajisjet tuaja dhe është e lehtë në përdorim. Ka bateria të rikarikueshme me kapacitet 1000mAh dhe punon në 3.7 Volt.

Ka stok

SKU: CNG1796 Kategori: , , , , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

White

Connectivity

Wired, Wireless

EIRP

≤20dBm

Net Weight

225g

Size

162 x 52 x 98 mm

Support OS

PS5/PS4/PS3/PC

Battery Capacity

1000mAh

Power Input

DC5V,800mAh

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Wireless Game Controller

1 x Charging Cable

1 x Instruction Manual