BEST DEALS

Kingston XS2000 External SSD

8,990 L19,990 L

 

Me shpejtësi të shpejtë transferimi deri në 2000 MB/s, XS2000 ofron produktivitet të përmirësuar dhe pa ndërprerje. Ky disk portativ ofron opsione ruajtjeje me shpejtësi të lartë deri në 2 TB për shkarkimin dhe modifikimin e imazheve me rezolucion të lartë, videove 8K dhe dokumenteve që kërkojnë shumë memorie.

Memory
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , , Etiketa: ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Memory

2TB, 500GB, 1TB

Read Speed

2000 MB/s

Write Speed

2000 MB/s

Casing material

Metal + plastic

Operating temperature

0°C~40°C

Storage temperature

-20°C~85°C

Compatible with

Windows® 10, 8.1, Mac OS (v.10.14.x +), Linux (v. 2.6.x +), Chrome OS™

Dimensions

69.54 x 32.58 x 13.5mm

Weight

28.9g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x SSD

1 x Rubber sleeve

1 x USB-C cable