Kodak Cable 1M USB-C To USB-C

490 L

 

Fishë Kodak USB-C në USB-C e bardhë 1 metër është fisha perfekte për përdorimin tuaj të përditshëm. Fisha është krijuar me materiale fleksibël të cilat e lejojnë atë të shtrihet dhe përkulet 5000+ herë pa u thyer. Është në përputhje me një sërë aplikacionesh. Fisha mbështet transferimin me shpejtësi të lartë 480 Mbps të të gjitha llojeve të skedarëve, kështu që të dhënat mund të transferohen menjëherë.

Ka stok

SKU: KDK49 Modeli: 887930425970 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

887930425970

Color

White

GENERAL
Interface

USB Type-C to Type-C

Output

5V /2.A, 10W

Data Transfer

Data transfer at speeds up to 480 Mbps

Devices

Android / Multi-platform

Materials

PVC

Product function

Charging and data transfer

Length

1 m

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x  Cable