SAPO ERDHI

Kodak Cable For Android 1M USB To Micro

390 L

 

Fishë Kodak USB To Micro është fisha perfekte për përdorim të përditshëm. Ajo është e bërë nga materiale fleksibël që e lejojnë atë të përthyhet dhe përkulet mbi 5000 herë pa u këputur. Fisha mbështet transferimin me shpejtësi të lartë 480 Mbps të të gjitha llojeve të skedarëve, kështu që të dhënat mund të transferohen në një çast.

Ka stok

SKU: KDK54 Modeli: 887930425826 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

887930425826

Color

White

GENERAL
Material

PVC

Devices

Android, Cross-platform

Product Function

Charging and Data Transfer

Data Transfer

480Mbps

Output

5V /2.A, 10W

Length

1M

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 X Kodak Cable For Android 1M USB To Micro