SAPO ERDHI

Kodak Cable For Iphone 1M USB-C To Lightning

690 L

 

Fishë Kodak USB C TO Lightning është fisha perfekte për përdorim të përditshëm. Fisha është e pëbërë nga materiale fleksibël që e lejojnë atë të perthyhet dhe përkulet mbi 5000 herë pa u dëm,tuar. Fisha suporton transferimin me shpejtësi të lartë 480 Mbps të të gjitha llojeve të skedarëve, kështu që të dhënat mund të transferohen në një çast.

Ka stok

SKU: KDK50 Modeli: 887930425987 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

White

GENERAL
Product function

Charging and Data Transfer

Devices

iOS

Materials

PVC

Data Transfer

480Mbps

Output

5V /2.A, 10W

Length

1M

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Kodak Cable For Iphone 1M USB-C To Lightning