Kodak LED Flashlight Work 120 USB

2,000 L

 

Elektriku i dorës Flashlight Work 120 USB ka të inkorporuar bateri të karikueshme Litiumi 3.7V 1200 mAh dhe karikohet me fish USB. Ka dy mënyra ndriçimi: Njërën ballore me llampë 3W / 120 lumen dhe tjetrën në anësore COB 1W LED / 90 lumen që mund të përdoret si llampë për lexim. Të dy ndriçimet janë 100% dhe kanë distanca të hedhjes së dritës: ballori 60m dhe anësori 10m. Kur është plotësisht i karikuar (koha e karikimit të plotë: 10-12 orë) punon për 3-4 orë në ndriçimim ballor dhe 5 orë në anësor. Shkalla e mbrojtjes nga agjentët atmosferikë: IP20.

Ka stok

Shitur: 199 copë

SKU: KDK34 Modeli: 30421936 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Dimensions

23 cm x Ø6.5 cm

Weight

112 g ± 10%

Battery

1200mAh Li-ion

Operating Modes

First position- 3W LED ON
Second position – Off
Third position – 1W COB LED ON

Weather Resisting Rating

IP20 (Protected against solid foreign objects of 12mm diameter or greater, No
Protection against Liquids).

Compliance

RoHS Directive 2011/65/EC, EU WEEE Directive 2012/19/EU and compliant
with EU REACH requirements

Housing material

ABS

Operating temperature

-10°C- 60°C; 45-85% RH

Features

– 90 & 120 Lumens
– 2 Light modes, 3W LED Light and a COB reading Lamp
– IP20 Weather Resistant
– 10m & 60m Range
– USB Rechargeable

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim