Kodak Super Heavy Duty Zinc AAA

100 L

 

Bateri per perdorim te perditshem te pajisjeve te ndryshme si, lodra femijesh, elektrike dore, ora dhe telekomanda te ndryshme. 

Ka stok

Shitur: 145 copë

SKU: BKD24 Modeli: LR03 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Chemical system

Zinc Chloride, ZnCl2

Voltage

1.5V

Battery Capacity

450mAh

Impedance

1.1 Ohms (max)

Weight

7.0 g

Volume

3.8 cm3

Operating temperatures

0 – 45 °C

Terminals

Flat contacts

Features

AA style battery delivering 1.5V
Ideal for: Flashlights, clocks and smoke detectors
Mercury and Cadmium free

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim