SAPO ERDHI

Kodak Wired Earphones 100+

1,490 L

 

Kufje klasike nga Kodak me dizajn ergonomik që ju siguron rehati edhe kur i përdorni për orë të tëra. Janë me mikrofon të integruar dhe bass të fuqishëm.

Ka stok

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Connectivity

Wired

Driver Unit

10 mm

Impedance

16 ohms

Frequency

20-20000 Hz

Sensitivity

94±3dB

Cable length

120 cm

Item Weight

13 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Kodak Wired Earphones 100+