SAPO ERDHI

Kodak Wired Earphones 150

1,190 L

 

Kufje nga Kodak. Janë tepër të rehatshme dhe të sigurta. Falë rezistecës ndaj djersës dhe se janë të pajisura me kabllo që nuk ngatërrohet mund t’i përdorni pa problem gjatë kohës që bëni ushtrime fizike.

Ka stok

SKU: CNG3838-R Modeli: 150 Earphones Kategori: , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

Kodak 150

Color

Red

GENERAL
Driver

10mm

Jack type

3.5mm

Microphone

No

Speaker Impedance

16 ohms

Speaker Sensitivity

96±10% dB

Frequency range

20-20000 Hz

Ingres Protection

IPX4

Compliance

CE & RoHS

Housing material

ABS, TPE, Silicon + Metal

Operating Temperature

0°C- 40°C; 45-85% RH

Weight and dimensions
Cable length

120cm

Weight

10.7g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Kodak 150 Earphones