Kodak Wired Earphones 300+Max

1,290 L

 

Kufje klasike nga Kodak me dizajn ergonomik që ju siguron rehati edhe kur i përdorni për orë të tëra. Janë me mikrofon të integruar dhe bass të fuqishëm.

Ka stok

SKU: CNG3086-B Modeli: 300+ Max Kategori: , Etiketa: , ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Model

300+ Max

GENERAL
Speaker diameter

10 mm

Jack type

3.5mm

Microphone

Yes

Speaker Impedance (Ω)

16

Speaker Sensitivity (db.)

96±10%

Frequency range (Hz)

20-20000

Ingres Protection

IPX4

Housing material

ABS, TPE, Silicon + Metal.

Operating Temperature

0°C- 40°C; 45-85% RH

Compliance

CE & RoHS.

Weight

13g ± 10 %

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Kodak Wired Earphones 300+Max