SAPO ERDHI

Kondicioner Arielli 18 BTU Inverter

59,990 L

 

Kondicioneri ASW-H18B4/FWR3DI-EU nga Arielli me një vlerësim BTU prej 18,000 dhe një mbulim të përshtatshëm për dhoma që përfshijnë 30 deri në 40 metra katrorë, ai sjell kontroll efikas të klimës. Ai arrin vlerësime të nivelit të lartë të efikasitetit të energjisë, duke marrë një A++ për ftohjen dhe një A+ për ngrohje, të ndihmuar nga një SEER prej 6,57 dhe SCOP prej 4,02. Duke mbajtur funksione të qeta, njësitë e brendshme dhe të jashtme regjistrojnë nivele zhurme prej 57 dB dhe 61 dB.

Ka stok

SKU: JBD0062 Kategori: Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
53 g/kg
Brand
Model

ASW-H18B4/FWR3DI-EU

Color

White

General
Supply Voltage

220 – 240 volts

Refrigerant Type

R32

Cooling Specifications
Wattage (BTU)

18,000

Suitable Room Size

30 to 40 sq.m

Energy Class

A++

Output

1.20-5.60 kW

Power Consumption

1.65 kW

SEER (Seasonal Efficiency in Cooling Mode)

6.57

Heating Specifications
Energy Class Heating

A+

Output Power Range

1.20-6.00 kW

Power Consumption Heating

1.49kW

Noise Levels
Indoor Unit Noise Level

57 dB

External Unit Noise Level

61 dB

Dimensions & Weight
Indoor Unit

14 Kg

Outdoor Unit

35 Kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Indoor Unit

1x Outdoor Unit

1x Remote Control