SAPO ERDHI

Ksix Smart Watch Urban Plus

5,290 L

 

Ora inteligjente Urban Plus është një orë e plotë dhe e gjithanshme me të cilën mund të kryeni dhe merrni telefonata dhe që ofron një jetëgjatësi baterie deri në 5 ditë. Ajo përfshin veçori të reja të krijuara për ta bërë jetën e përditshme më të lehtë, të tilla si përputhshmëria me asistentët zanorë, modaliteti i kursimit të energjisë, zgjerimi i ekranit dhe shumë më tepër. Me ekran 2,05” nga i cili mund të monitoroni shëndetin dhe stërvitjet tuaja dhe rripat e ndërrueshëm, të pajtueshëm me ato të Apple Watch. Gjithçka që po kërkoni, Urban Plus e ka atë.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

BXSW15CH

Color

Bronze, Black

Display
DISPLAY TYPE

IPS

DISPLAY SIZE

2.05"

DISPLAY RESOLUTION

320 x 384 Pixels

Connection
BLUETOOTH

Bluetooth 5.0 + BLE 3.0

APPLICATION

M Active PRO

Sensors
SENSORS DETAILS

•Heart Rate Sensor
•SpO2 Sensor
•Sleep Tracking Sensor
•NFC

Body
BODY MATERIAL

Aluminum Alloy

STRAP MATERIAL

Silicone

STRAP SIZE

Compatible with Apple Watch 42/44/49mm

BUTTONS

2 Buttons

Battery & Charging
BATTERY CAPACITY

380 mAh

BATTERY LIFE

Up to 5 days

CHARGING METHOD

Magnetic Charging Port

Features
DETAILS

•HD Bluetooth Call
•Quick Reply
•Always-On Display (AOD)
•24h Heart Rate Monitoring
•SpO2 Measurement
•Sleep Monitoring
•100+Sport Modes
•Music Control
•Step Counter
•Calorie Tracking
•Stopwatch
•Sedentary Reminder
•Alarm Clock
•Weather Forecast
•Find Watch
•Do Not Disturb Mode
•Power Saving Mode
•Reminder Notifications
•Find Phone
•Multiple Watch Faces
•Calculator etc..

Dimensions & Weight
Dimensions

49 x 44 14.4 mm

Weight

52 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Smartwatch

1 x Charging Cable

1 x Manual