Kufje Maxell Magneto Deep Base

1,400 L1,490 L

 

Kufjet Maxell Magneto Deep Base jane projektuar posacerisht per dashamiresit e muzikes. Jane te lehta dhe shume te rehatshme…shoqeruese perfekte gjate jetes se perditshme dhe udhetimeve. Kan me shume bass dhe audio me cilesi shume te paster.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Grey, White

Bluetooth Version

5.0

Drive Unit

2 x 10mm

Working Distance Range

10m

Frequency Response

20 Hz to 20 kHz

Impedance

16Ω

Sensitivity

100 dB

Battery Capacity

Up to 4 hours

Charge Time

1.5 Hours

Music Playing Time

Up to 4 hours

Charge Port

Micro USB

Headphone Weight

0.250 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim