Kufje Onikuma K18 Camo

3,990 L

 

Kufjet ONIKUMA K18 Camo janë dizenjuar posaçërisht për lojra. Suportojnë platforma të ndryshme dhe mund të lidhen me: PS4, PS4 Pro/Slim, Xbox one, Xbox One S/X, PC, Nintendo Switch/3DS, Mac, IOS/Android device, Laptop, Computer, PSP, iPad dhe aparate celular.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Color

Army, Blue, Red, Silver

Model

K1B

Material

ABS

Speaker
Speaker diameter

50mm

Impedance

20ohm ± 15%

Sensitivity

117dB ± 3dB

Frequency

20-20000Hz

Microphone
Microphone sensitivity

-36dB +/- 1dB

Microphone impedance

2.2kohm

Directivity

omnidirectional

LED working voltage

DC5V +/- 5%

Working current

below 100mA

Headphone interface

3.5mm stereo audio and microphone jack

Cable length

Approx. 2.0m

Dimensions and weight
Microphone dimension

6.0 x 2.7 mm

Dimensions

229 x 90 x 200 mm

Weight

358 gr

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x ONIKUMA K1B Camouflage Red – Gaming Headphones

1 x Cable with mic / headphone output

1 x User Manual (English, French, Spanish, German, Japanese)