5 DITË OFERTA

Kufje Picun Bluetooth Headphones B16

1,990 L

 

Kufjet bluetooth B16 të Picun-it ju mundësojne kohë dëgjimi deri në 80 orë.  Janë të pajisura me mikrofon për të kryer telefonata dhe kanë një dizajn të krijuar enkas për t’ju izoluar nga zhurmat shpërqendruese.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Bluetooth

V 4.1

Model

B16

Connectivity

TF&BT

Wearing

Over ear

Distance

10 m

Color

Pearl White, Gray, Rose Gold, Silver

Music Time

About 28 Hours

Talk Time

About 30 Hours

Standby Time

About 60 Hours

Charging Time

1-2 Hours

Profiles Support

A2DP/AVRCP/SMP/HFP

Accept Range

8-10 Meters

Resistance

32Ω±15%

Sensitivity

108±3db at 1KHz

Frequency Scope

20Hz-20KHz

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Bluetooth Headset
1 x Charging Cable
1 x Audio Cable
1 x User Manual