Second Chance

Laptop Apple Macbook Pro 13″, 8GB, 128GB SSD, Core i5

44,990 L

 

Macbook Pro 13’’ vjen me ekran 13 inch Retina, tastieren magjike, mekanizmin te vecante te menteshave, audio me kualitet te larte. Shpejtesi dhe kualitet shume i larte.

  • Intel® Core™ i5-3210M
  • 8GB RAM + 128GB SSD
  • 13″ Retina Display
  • Intel® HD Graphics 4000

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
3 kg
Brand
DESIGN
Color

Silver

Type

Pro

PROCESSOR
Processor

Intel® Core™ i5-3210M

Processor Frequency

Processor Base Frequency 2.50 GHz
Max Turbo Frequency 3.10 GHz

Processor cores

2 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Memory

128GB SSD

DISPLAY
Screen size

13"

Display Details

2560×1600 Retina

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® HD Graphics 4000

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Wi-Fi

802.11ac Wi-Fi

Bluetooth

Bluetooth 4.0

CHARGING & EXPANSION
Ports Details

Two USB 3.0 Ports
Optical digital audio in/out
SDXC Card Slot

AUDIO
Built-in speakers

Stereo speakers

3.5mm Headphone Jack

Yes

CAMERA
Front Camera

Yes

KEYBOARD & TRACKPAD
Keyboard & Trackpad Details

Touchpad Type – Multi-touch

Backlit Keyboard

BATTERY & POWER
Battery Capacity

74-watt-hour

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

1.62 kg

Height

1.9 cm

ACCESSIBILITY & SECURITY
Fingerprint Reader

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Garancia e produktit

6Muaj