Laptop HP Envy X360 13.3″, 8GB, 512GB SSD, Core i7

129,990 L

 

Ekran 13.3 inch me rezolucion Full HD me prekje. Plotë ngjyra dhe pamje kristal e pastër. Tastierë e plotë me ndriçim. Kontrolloni dhe plotësoni çdo detyrë të mundshme. Hapni dhe organizoni çdo informacion në çast. Ekran me pamje shumë të mirë dhe plotë ngjyra. Me kënd shikmi 178 gradë.

• Intel® Core™ i7-1250U
• 8GB RAM + 512GB SSD
• 13.3″ FHD Touch Display
• Intel® Iris® Xe Graphics

Ka stok

SKU: ITD1608-S Modeli: 66B41UA#ABA Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
3 kg
Brand
Announced

2021

DESIGN
Color

Silver

Type

2-in-1 laptops

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i7-1250U

Processor Family

12th Generation Intel® Core™ i7 Processors

Processor Frequency

Max Turbo Frequency 4.70 GHz

Processor cores

10 cores

Processor cache

12 MB Intel® Smart Cache

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram Type

DDR4-3200 SDRAM

Memory

512GB SSD

Memory slots

2 x 8 GB

SSD Details

GB PCIe® NVMe™ M.2 SSD

Card Reader Integrated

Yes

DISPLAY
Screen size

13.3"

Panel Type

IPS micro-edge WLED-backlit

Aspect Ratio

16:9

HD Type

Full HD

Touchscreen

Yes

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

Refresh Rate

60Hz

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® Iris® Xe Graphics

GRAPHICS MEMORY

Shared

On-board Graphics Adapter

Yes

GRAPHICS MEMORY TYPE

Integrated

Discrete Graphics Adapter

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, WiFi

Wi-Fi Model

802.11b/g/n/a/ac

Ethernet LAN

No

Bluetooth

5.0

PORTS & INTERFACES
Details

1 SuperSpeed USB Type-C® 10Gbps signaling rate (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4, HP Sleep and Charge);
1 SuperSpeed USB Type-A 5Gbps signaling rate (HP Sleep and Charge);
1 SuperSpeed USB Type-A 5Gbps signaling rate;
1 HDMI 2.0;
1 headphone/microphone combo

AUDIO
Built-in Microphone

Integrated dual array digital microphones

Built-in Speakers

Three speakers

CAMERA
Front Camera

HP Wide Vision 720p HD camera

SOFTWARE
Operating System

Windows 10

KEYBOARD
Numeric Keypad

Yes

Pointing Device

Precision Touchpad Support

BATTERY
Battery Technology

Lithium-Ion (Li-Ion)

Battery Capacity

51 W/h

Nr. of battery cells

3

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

1.97 kg

Dimensions

14.09 x 9.06 x 0.74 in

POWER
AC Adapter

65 W Smart AC power adapter

SECURITY
Fingerprint Reader

Yes

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Laptop

1 x Charger

1 x Manual

Garancia e produktit

36 Muaj