Ofertë!
OFERTA ONLINE

Laptop HP Envy X360, 14″ Touchscreen, 8GB, 512GB SSD, Core i5

59,990 L

Kurseni: 9,000 L

Laptopi HP Envy x360 14 inç është një pajisje e fuqishme dhe e gjithanshme që rrit produktivitetin kudo që punoni. Ai përmban teknologjinë e bashkëpunimit HP Presence dhe performancë të besueshme, të mbështetur nga një procesor Intel Core I5 i gjeneratës së 13-të dhe grafika Intel Iris Xe. Laptopi ofron një ekran mahnitës FHD me prekje nga skaji në skaj, 8 GB RAM dhe 512GB PCIe NVMe SSD për performancë më të shpejtë. Me altoparlantët e dyfishtë HP të akorduar nga Bang & Olufsen, HP Fast Charge, një tastierë me dritë prapa dhe një lexues të gjurmëve të gishtërinjve për qasje të sigurt, ai ofron një përvojë të jashtëzakonshme të përdoruesit.

 

• Intel® Core™ i5-1335U
• 8GB RAM + 512GB SSD
• 14″ FHD Touch Display
• Intel® Iris® Xe Graphics

Ka stok

Informacion i detajuar

Peshë
3 g/kg
Brand
Model

7H9Y4UA#ABA

Announced

2023

DESIGN
Color

Silver

Type

2-in-1 Laptop

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i5-1335U

Processor Family

13th Generation Intel® Core™ i5 Processors

Processor Frequency

Max Turbo Frequency 4.60 GHz

Processor cores

10 cores

Processor cache

12 MB Intel® Smart Cache

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram Type

DDR4 3200 MHz

Memory

512GB

Memory slots

2

SSD Details

PCIe® NVMe™ M.2 SSD

Card Reader Integrated

Yes

DISPLAY
Screen size

14"

Panel Type

IPS

Aspect Ratio

16:9

HD Type

Full HD

Touchscreen

Yes

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

Refresh Rate

60Hz

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® Iris® Xe Graphics

GRAPHICS MEMORY

Shared

Discrete Graphics Adapter

No

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, WiFi

Wi-Fi Model

Wi-Fi 6E AX211

Ethernet LAN

No

Bluetooth

v5.3

PORTS & INTERFACES
Details

2 x USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A
1 x USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C
1 x HDMI
1x Card Reader
1 x Combo headphone/mic port

AUDIO
Built-in Microphone

Integrated Dual Array Digital Microphones

Built-in Speakers

Stereo Speakers Tuned by Bang & Olufsen

Camera

HP True Vision 5MP IR

SOFTWARE
Operating System

Windows 11 Home

KEYBOARD
Numeric Keypad

No

Pointing Device

Precision Touchpad Support

BATTERY
Battery Technology

Lithium-Polymer

Battery Capacity

43 Wh

Battery Cells

3-Cells

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

1.52 kg

Dimensions

322 x 210.7 x 19.6 mm

POWER
AC Adapter

65 W Smart AC power adapter

SECURITY
Fingerprint Reader

Yes

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Laptop

1 x Charger

1 x Manual

Garancia e produktit

36 Muaj