3 DITË OFERTA ONLINE

Laptop HP Omen 17.3″, 32GB, 1TB SSD, Core i9

319,990 L

 

Rrisni performancën tuaj në lojë me OMEN HP 17.3” Gaming Laptop, fuqizuar nga procesor i gjeneratës së 13 Intel® Core™ i9 dhe kartë grafike NVIDIA® GeForce RTX™ 4090. Dizajni unik dhe elegant me ekranin QHD dhe rifreskim të shpejtë 165Hz si dhe teknologjia OMEN Tempest Cooling ju mundësojnë argëtim pafund me cilësinë maksimale.

 

• Intel® Core™ i9-13900HX
• 32GB RAM + 1TB SSD
• 17.3″ 165Hz QHD
• NVIDIA® GeForce RTX™ 4090

Ka stok

SKU: SAS1053 Modeli: 837W7UA#ABA Kategori: , Etiketa: , , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
3 g/kg
Brand
Model

837W7UA#ABA

DESIGN
Color

Black

Type

Gaming Laptop

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i9-13900HX

Processor Family

13th Generation Intel® Core™ i9 Processors

Processor Frequency

Up to 5.40 GHz

Processor cores

24 Cores

Processor Cache

36 MB Intel® Smart Cache

MEMORY & STORAGE
Ram

32GB

Ram Type

DDR5-4800 MHz

Memory

1TB SSD

Memory slots

2

SSD Details

PCIe® NVMe™ M.2 SSD (4×4 SSD)

DISPLAY
Screen size

17.3"

Panel Type

IPS

Display Resolution

2560 x 1440 pixels

Aspect Ratio

16:9

HD Type

QHD

Touchscreen

No

Refresh Rate

165Hz

GRAPHICS
Graphic Card

NVIDIA® GeForce RTX™ 4090

Graphics Memory

16GB

Graphics Memory Type

GDDR6

On-board Graphics Adapter

Yes

Discrete Graphics Adapter

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Wi-Fi Model

Wi-Fi 6E (2×2)

Ethernet LAN

Integrated 10/100/1000 GbE

Bluetooth

v5.3

PORTS & INTERFACES
Details

1x Thunderbolt™ 4 with USB4™ Type-C® 40Gbps signaling rate (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4, HP Sleep and Charge)
1x SuperSpeed USB Type-A 5Gbps signaling rate (HP Sleep and Charge)
2x SuperSpeed USB Type-A 5Gbps signaling rate
1x RJ-45
1x AC Smart pin
1x Headphone/microphone combo (DTS: X® Ultra)10
1x Mini DisplayPort™
1x HDMI 2.1
1x Multi-format SD media card reader

AUDIO
Built-in Microphone

Integrated Dual Array Digital Microphones

Built-in Speakers

Audio by Bang & Olufsen Dual Speakers

SOFTWARE
Operating System

Windows 11 Home

CAMERA
Front Camera

HP Wide Vision 720p HD Camera with Temporal Noise Reduction

KEYBOARD
Keyboard Details

Full-size, 4-zone RGB backlit, shadow black keyboard and 26-Key Rollover Anti-Ghosting Key technology

Pointing Device

Precision Touchpad support

BATTERY
Battery Technology

Li-ion polymer

Battery Capacity

83 Wh

Number of battery cells

6 Cells

POWER
AC Adapter Power

330W Smart AC Power Adapter

DIMENSIONS & WEIGHT
Dimensions

397.256 x 262.128 x 26.924 mm

Weight

2.79 kg

SECURITY
Fingerprint Reader

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Laptop

1x Charger

1x Manual

 

Garancia e produktit

36 Muaj