BEST DEALS

Laptop MSI Cyborg 15 15.6”, 16GB, 512GB SSD, Core i7

109,990 L

 

MSI Cyborg 15 është krijuar për lojtarë që janë në kërkim të një eksperience të lëvizshme por të fuqishme të lojrave. Ajo përmban një dizajn të hijshëm dhe të hollë, me fokus në performancën dhe estetikën. Laptopi vjen me një ekran 15.6 inç, me rezolucion FHD dhe shpejtësia e rifreskimit 144Hz. Ky laptop është i pajisur me një procesor Intel® Core™ i7-13620H, duke ofruar aftësi me performancë të lartë për aplikacione dhe lojra. Vjen gjithashtu një kartë grafike të dedikuar RTX™ 4050 e cila siguron një lojë të qetë dhe detyra intensive grafike. Për memorie dhe ruajtje, Cyborg 15 ka 16GB ram DDR5 dhe 512GB SSD për kohë të shpejta të nisjes dhe akses në ruajtje. Laptopi ka një tastierë me ndriçim të pasmë, duke lejuar lojëra të rehatshme në kushte me dritë të ulët dhe veçori të tjera të orientuara nga lojërat, si një sistem audio me cilësi të lartë dhe ndriçim RGB të personalizueshëm.

 

• Intel® Core™ i7-13620H
• 16GB RAM + 512GB SSD
• 15.6″ IPS Full HD Display
• NVIDIA® GeForce RTX™ 4050 Laptop GPU 6GB

Ka stok

SKU: SAS1081 Modeli: CYBORG1513218 Kategori: , Etiketa: , ,

Informacion i detajuar

Peshë
3 g/kg
Brand
Model

CYBORG1513218

Announced

2023

DESIGN
Color

Black

Type

Gaming Laptop

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i7-13620H

Processor family

13th Generation Intel® Core™ i7 Processors

Processor Frequency

4.90 GHz

Processor Cache

24 MB Intel® Smart Cache

Processor cores

10 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

16GB

Ram Type

DDR5 5200MHz

Memory

512GB SSD

Memory slots

2 Slots

SSD Details

NVMe

Card Reader Integrated

No

DISPLAY
Screen size

15.6"

Panel Type

IPS

Aspect Ratio

16:9

HD Type

Full HD

Touchscreen

No

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

Refresh Rate

144Hz

GRAPHICS
Graphic Card

NVIDIA® GeForce RTX™ 4050 Laptop GPU

Graphics Memory

6GB GDDR6

On-board Graphics Adapter

Yes

Discrete Graphics Adapter

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, Wired, WiFi

Wi-Fi Model

Intel Wi-Fi 6 AX201(2*2 ax)

Ethernet LAN

Gigabit Ethernet

Bluetooth

v5.2

PORTS & INTERFACES
Details

2x USB 3.2 Gen1 (USB-A)
1x USB 3.2 Gen1 w/DP1.4 Type-C
1x HDMI 2.1 8K@60Hz/4K@120Hz
1x Audio Combo (1/8")
1x Power In

AUDIO
Built-in Microphone

Dual Array

Built-in Speakers

2x Speakers 2W

CAMERA
Front Camera

720p HD Webcam

SOFTWARE
Operating system
KEYBOARD
Numeric Keypad

Yes

Pointing Device

Touchpad

BATTERY
Battery Capacity

53.5Whr

Number of battery cells

3-cell

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

1.98 Kg

Dimensions

359.51 x 250.44 x 22.86 mm.

POWER
AC Adapter Power

120W

SECURITY
Fingerprint Reader

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Laptop

1 x Charger

1 x Manual

Garancia e produktit

36 Muaj