Lecoo Sport Bluetooth ES205

1,490 L

 

LECOO ES205 janë shumë të rehatshme edhe për përdorim afatgjatë. Gjithashtu këto kufje mund të ngushtohen apo zgjerohen sipas nevojave tuaja. Të përshtatshme për të dëgjuar muzike dhe për të komunikuar.

Ka stok

SKU: CNG3322-B Modeli: ES205 Kategori: , ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand

Lecoo

Model

ES205

Color

Black

GENERAL
Wearing Type

Open Back Hanging

Speaker Size

16mm

Bluetooth

5.1

Frequency

20Hz-20kHz

Battery Capacity

180mAh

Play Time

About 10 Hours

Weight

27 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Lecoo Sport Bluetooth ES205