SAPO ERDHI

Lenovo 15.6″ Laptop Casual Toploader T210

2,490 L

 

Cantë laptopi nga Lenovo e cila vjen me dizajn elegant minimalist për tu përshtatur perfekt me jetën moderne. Ofron siguri dhe organizim për laptopin tuaj dhe aksesorët e tij, hapësirë mëse të mjaftueshme për objekte të tjera të nevojshme dhe rezistencë të lartë falë materialeve cilësore nga të cilat është ndërtuar.

Ka stok

SKU: SBZA3520 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

General
Material

Polyester

Max laptop size

15.6"

Padded Notebook Compartment

Yes

Dimensions and Weight
Dimensions

410 x 310 x 48 mm

Weight

500 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Lenovo 15.6″ Laptop Casual Toploader T210