Second Chance

Lenovo 24″ FHD ThinkVision Monitor T2454P

7,990 L

 

Lenovo 24″ FHD ThinkVision Monitor T2454P është ideal për përdorim profesional. Mund të maksimizoni këndin e pamjes dhe gjithashtu ofron disa lloje të ndryshme portash për USB, HDMI, VGA dhe DP.

Ka stok

SKU: MON86-B Modeli: T2454P Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 18%
Ofertë!

AOC 23.8″ Monitor 24B2XHM2

16,490 L
Kurseni: 3,500 L
OFERTË ONLINE

AOC 27″ Monitor 27B2DM

22,990 L
 

Informacion i detajuar

Peshë
6 kg
Përmasa
55.74 × 40.25 cm
Brand
Color

Black

Screen size

24"

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

Video input

HDMI ports quantity: 1
DisplayPorts quantity: 1

Contrast ratio (typical)

1000:1

Brightness (typical)

300 cd/m²

Colors

16.78m

Viewing angle (typical)

178°/178°

Response time (typical)

7 ms

Input voltage

90 – 264 V

Frequency

47/63 Hz

Power consumption

24 W

Dimensions

22in x 10in x 16in

Weight

4.22 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Monitor

1 x Cable