Të Përdorura

Lenovo 28″ Thinkvision Monitor Pro2820D

14,990 L

 

Lenovo vjen me një ThinkVision PRO2820D me rezolucion 1920 x 1080 i cili është një monitor me cilësi premium. Ekrani është Full HD, ku mund të shikoni filma, ta përdorni për biznes. Gjithashtu ekrani mund të rrotullohet horizontalisht dhe ju mund ta mund lëvizni sipas preferencës tuaj.

Ka stok

SKU: MON105 Modeli: PRO2820D Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
5 g/kg
Përmasa
66.59 × 39.725 cm
Brand
Color

Black

Screen size

28"

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

Refresh Rate

60Hz

Video input

VGA+HDMI/MHL+DP

Contrast ratio (typical)

3000 : 1

Brightness (typical)

300 cd/m2

Colors

16.7 million

Viewing angle (typical)

H-178 degrees (at 10:1 contrast ratio) V-178 degrees (at 10:1 contrast ratio)

Response time (typical)

6.5 ms

Pixel pitch

0.32 RGB (H) x 0.32 (V) mm

Input voltage

100~240VAC+/-10%

Frequency

50/60 Hz

Power consumption

Maximum: 37 watts, Typical: 32 watts

Dimensions

347.4 mm X 478.4 mm X 160.7 mm

Weight

3.07 kg (unpacked)

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Monitor

1 x Cable