Ofertë!
OFERTA ONLINE

Lenovo AIO IdeaCentre 3, 27″, 16GB, 1TB SSD, Core i7

119,990 L

Kurseni: 10,000 L

Përjetoni përgjigjen e menjëhershme të çdo komande dhe shpejtësinë e përpunimit të materialit e cila do ju impresionojë dhe reduktojë kohën tuaj të punës. Ky all-in-one nga Lenovo me ekran 27” dhe rezolucion Full HD do lehtësojë lodhjen e syve gjatë orëve të punës falë hapësirës mëse të mjaftueshme të punës që ju mundëson, ndriçimit të lartë si dhe gamës së gjerë të ngjyrave. Me dizajn minimalist dhe detaje elegante ky all-in-one përshtatet me çdo ambient pune mjaft estetikisht.

 

• Intel® Core™ i7-13620H
• 16GB RAM + 1TB SSD
• 27″ FHD Display
• NVIDIA® GeForce MX550 4GB

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
10 g/kg
Brand
Color

White

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i7-13620H

Processor family

13th Generation Intel® Core™ i7 Processors

PROCESSOR FREQUENCY

Up to 4.90 GHz

PROCESSOR CACHE

24 MB Intel® Smart Cache

Processor Cores

10

Memory & Storage
Ram

16GB

RAM TYPE

DDR4-3200 MHz

Memory

1TB SSD

MEMORY SLOTS

2 Slots

SSD DETAILS

M.2 2280 PCIe® 4.0×4 NVMe®

CARD READER INTEGRATED

No

Display
Screen size

27"

PANEL TYPE

IPS

Aspect Ratio

16:9

HD TYPE

FHD

Touchscreen

No

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

Refresh Rate

60Hz

Graphics
Graphic Card

NVIDIA® GeForce MX550 4GB

GRAPHICS MEMORY

Dedicated

ON-BOARD GRAPHICS ADAPTER

Yes

GRAPHICS MEMORY TYPE

GDDR6

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, Wired, WiFi

WI-FI MODEL

Wi-Fi® 6, 11ax 2×2

ETHERNET LAN

Integrated 100/1000M

BLUETOOTH

Bluetooth 5.1

PORTS & INTERFACES
DETAILS

2x USB 2.0
2x USB 3.2 Gen 2
1x HDMI® 1.4
1x Ethernet (RJ-45)
1x power connector

SOFTWARE
Operating system
Camera
Front Camera

5.0MP

Audio
Speakers

3W x2

Microphone

2x, Array

Power
AC Adapter Power

135 W

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

8.82 Kg

Dimensions

613.1 x 200 x 472.91 mm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x All-in-one PC

1 x Keyboard

1 x Mouse

1 x Manual

Garancia e produktit

24 Muaj