Kufje Lenovo HD200 Bluetooth Headset

3,990 L

 

Kufje nga Lenovo me  bluetooth 5.0 ju ofrojne cilesi te jashtezakonshme tingulli. Zgjedhje e mire per te degjuar muzike deri ne 20 ore, per te par filma, pergjigjur telefonatave, etj. Kan mikrofon te integruar. Dizajni me veshje te lehte, mjaft te rehatshem per veshin per perdorim ne kohe te gjate. Palosen dhe jane te pershtatshme per ti ruajtur dhe vendosur brenda ne çante.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Matte Black, Black, Red

SD Card

Supported

Bluetooth

V5.0

Transmission Range

10M

Listening/Playing Time

20 Hours

Standby Time

300 Hours

Charging Time

2 Hour

Battery Type

Rechargeable Battery

Battery Capacity

300mAh

Mic

Ø40mm

Sensitivity

105±3dB S.P.L at 1KHZ

Impedance

Frequency Response

20Hz-20 KHz

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Pair of Headphones

1 x Charging Cable

1 x Audio Jack

1 x English Manual