Lenovo HU85 Gaming Headphone

2,599 L

 

Zhytuni në botën e lojrave dhe dëgjoni zë me cilësi të lartë me kufjet e lojrave Lenovo HU85. Mikrofoni fleksibël dhe  i rrotullueshëm 360 gradë me anullim zhurme do t’ju japë qartësi më të saktë të zërit. Janë të rehatshme edhe kur i përdorni për një kohë të gjatë.

Ka stok

SKU: CNG2202-B Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Model

HU85

Type

Gaming

Color

Black

Headphone inserts material

Made of synthetic leather

General
Speaker diameter

40mm

Impedance

up to 32Ω

Max output

20mW

Frequency response range

20 – 20000Hz

Audio Standard

Dynamic

Sound quality

HiFi stereo

Sensitivity

119dB

Connectors

USB 2.0

Charging method

Cable

Cable Length

2.1m

Control button

Yes

Resistance

32Ω

Microphone

Yes

Microphone Features

Active noise reduction

Light

Colorful LED

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Gaming headset

1 x User manual