Ofertë!
SAPO ERDHI

Lenovo IdeaCentre Gaming 5, 16GB, 256GB SSD + 1TB HDD, Core i5

89,990 L

Kurseni: 20,000 L

:
:
:

Lenovo është një nga brand-et më të njohura në botë për kompjuterat cilësorë të saj. Produktet e saj janë ndër më inovativët dhe Lenovo ka eksperiencë në krijimin e sistemeve që balancojnë dizajnin dhe performancën. Idea Centre Gaming 5 është një ndër këta kompjutera.

• Intel® Core™ I5-12400F
• 16GB RAM + 256GB SSD + 1TB HDD
• NVIDIA® GeForce GTX 1650 Super 4GB

Ka stok

Informacion i detajuar

Peshë
9 g/kg
Brand
Color

Black

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i5-12400F

Processor Family

12th Generation Intel® Core™ i5

Processor Frequency

P-core 2.5GHz up to P-core 4.4GHz

Processor cores

6 cores

Processor Cache

18MB

MEMORY & STORAGE
Ram

16GB

Ram Type

DDR4-3200

Memory

256GB SSD +1TB HDD

Memory Details

256GB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0×4 NVMe®
1TB HDD 7200rpm 3.5"

GRAPHICS
Graphic Card

NVIDIA® GeForce GTX 1650 SUPER

GRAPHICS MEMORY

4 GB

ON-BOARD GRAPHICS ADAPTER

Yes

GRAPHICS MEMORY TYPE

GDDR6

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, Wired, WiFi

Wi-Fi

Wi-Fi® 6, 11ax 2×2

Ethernet

Integrated 100/1000M

Bluetooth

5.1

PORTS & INTERFACES
Details

Front Ports :
1x USB 3.2 Gen 1
1x USB 3.2 Gen 2
1x USB-C® 3.2 Gen 1 (support data transfer and 5V@3A charging)
1x Headphone / Microphone combo jack (3.5mm)

Rear Ports :
2x HDMI® 2.0b
2x DisplayPort
1x VGA
4x USB 2.0
1x Ethernet (RJ-45)
1x Headphone (3.5mm)
1x Power connector

AUDIO
Audio Details

High Definition (HD) Audio, Realtek® ALC623-CG codec

SOFTWARE
Operating system
Power
AC Adapter Power

310 W

DIMENSIONS & WEIGHT
Dimensions (WxDxH)

170 x 304 x 376 mm (6.69 x 11.97 x 14.8 inches)

Weight

8.4 kg (18.52 lbs)

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x  PC

1 x Power Cable

1 x Manual

Garancia e produktit

24 MUAJ