Ofertë!
OFERTA VETËM ONLINE

Lenovo IdeaCentre Gaming 5, 16GB, 256GB SSD + 1TB HDD, Core i5

89,990 L

Kurseni: 10,000 L

:
:
:

Lenovo është një nga brand-et më të njohura në botë për kompjuterat cilësorë të saj. Produktet e saj janë ndër më inovativët dhe Lenovo ka eksperiencë në krijimin e sistemeve që balancojnë dizajnin dhe performancën. Idea Centre Gaming 5 është një ndër këta kompjutera.

• Intel® Core™ I5-12400F
• 16GB RAM + 256GB SSD + 1TB HDD
• NVIDIA® GeForce GTX 1650 4GB

Ka stok

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
9 kg
Brand
Color

Black

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i5-12400F

Processor Family

12th Generation Intel® Core™ i5

Processor Frequency

P-core 2.5GHz up to P-core 4.4GHz

Processor cores

6 cores

Processor Cache

18MB

MEMORY & STORAGE
Ram

16GB

Ram Type

DDR4-3200

Memory

256GB SSD +1TB HDD

GRAPHICS
Graphic Card

NVIDIA® GeForce GTX 1650

ON-BOARD GRAPHICS ADAPTER

Yes

Type

Discrete

Connector

1x HDMI 2.0b, 2x DP 1.4

Max Resolution

4096×2160@60Hz(HDMI)
5120×3200@60Hz(DP)

Key Features

DirectX 12

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, Wired, WiFi

Expansion Slots

One PCIe 4.0 x1, full height
One PCIe 4.0 x16, full height
Two M.2 slots (one for WLAN, one for SSD)

WLAN + Bluetooth®

802.11ac 2×2 Wi-Fi

Bluetooth

5.0

PORTS & INTERFACES
Details

1x USB 3.2 Gen 1
1x USB 3.2 Gen 2
1x USB-C® 3.2 Gen 1 (support data transfer and 5V@3A charging)
1x headphone / microphone combo jack (3.5mm)
2x 3.5" disk bay
• 1x HDMI 2.0b
• 1x VGA
• 4x USB 2.0
• 1x Ethernet (RJ-45)
• 1x headphone (3.5mm)
• 1x power connector

AUDIO
Audio Details

High Definition (HD) Audio, Realtek® ALC623-CG codec

SOFTWARE
Operating system
DIMENSIONS & WEIGHT
Dimensions (WxDxH)

170 x 304 x 376 mm (6.69 x 11.97 x 14.8 inches)

Weight

8.4 kg (18.52 lbs)

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x  PC

1 x Power Cable

1 x Manual

Garancia e produktit

24 MUAJ