Ofertë!
SAPO ERDHI

Lenovo IdeaCentre Gaming Desktop 5 17IAB7 16GB, 512GB SSD, Core i5

99,990 L

Kurseni: 15,000 L

:
:
:

Merrni një kompjuter i cili jua mundëson të gjitha me Lenovo IdeaCentre Gaming Desktop. Luani ose punoni me procesorët më të shpejtë Intel Core i5-12400F dhe grafikën e pakrahasueshme NVIDIA GeForce RTX™ 3060 me memorie të dedikuar 12GB. Thjesht i pamposhtur!

• Intel® Core™ i5-12400F
• 16GB RAM + 512GB SSD
• NVIDIA GeForce RTX™ 3060 12GB

Ka stok

Informacion i detajuar

Peshë
9 g/kg
Brand
Color

Black

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i5-12400F

Processor Frequency

Up to 4.4GHz

Processor cores

6 cores

PROCESSOR CACHE

18 MB Intel® Smart Cache

MEMORY & STORAGE
Ram

16GB

Ram Type

DDR4-3200

Memory

512GB SSD

MEMORY SLOTS

2 x 8 GB

SSD DETAILS

PCIe® NVMe™ M.2 SSD

CARD READER INTEGRATED

No

GRAPHICS
Graphic Card

NVIDIA GeForce RTX™ 3060

GRAPHICS MEMORY

12GB

ON-BOARD GRAPHICS ADAPTER

Yes

GRAPHICS MEMORY TYPE

GDDR6

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, Wired, WiFi

WI-FI MODEL

Wi-Fi® 6, 11ax 2×2

ETHERNET LAN

Integrated 100/1000M

BLUETOOTH

Bluetooth® 5.2

PORTS & INTERFACES
DETAILS

• Front:
1x USB 3.2 Gen 1
1x USB 3.2 Gen 2
1x USB-C 3.2 Gen 1 (support data transfer and 5V@3A charging)
1x headphone / microphone combo jack (3.5mm)

• Rear:
4x USB 2.0
1x VGA
2x HDMI 2.0b
3x DisplayPort
1x Ethernet (RJ-45)
1x Headphone (3.5mm)
1x Power connector

AUDIO
Audio Details

High Definition (HD) Audio, Realtek ALC623-CG codec

SOFTWARE
Operating system
Power
AC ADAPTER POWER

500W 92%

DIMENSIONS & WEIGHT
Dimensions

170 x 304 x 376 mm (6.69 x 11.97 x 14.8 inches)

Weight

8.4 kg (18.52 lbs)

KEYBOARD & MOUSE
TYPE

USB Keyboard + Mouse

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x  PC

1 x Power Cable

1 x Manual

Garancia e produktit

24 Muaj