Lenovo IdeaPad Flex 5 16″, 16GB, 1TB SSD, Core i7

119,990 L

 

Lenovo IdeaPad Flex 5 ju mundëson të krijoni dhe punoni lehtësisht nëpërmjet saktësisë së ngjyrave, procesorit të fuqishëm, grafikave dhe baterisë jetëgjatë. Të gjitha në një laptop kompakt. I lehtë dhe praktik për t’u përdorur.

 

• Intel® Core™ i7-1355U
• 16GB RAM + 1TB SSD
• 16″ WUXGA TouchScreen
• Intel® Iris® Xe Graphics

Ka stok

SKU: SCC1001 Kategori: , Etiketa: , ,

Informacion i detajuar

Peshë
2 g/kg
Brand
Announced

2023

DESIGN
Color

Arctic Grey

Type

Notebook

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i7-1355U

Processor Frequency

Up to 5.00 GHz

Processor cores

10 cores

Processor Cache

12 MB Intel® Smart Cache

MEMORY & STORAGE
Ram

16GB

RAM TYPE

LPDDR4X-4266MHz

Memory

1TB SSD

SSD DETAILS

M.2 2242 PCIe® 4.0×4 NVMe®

Card Reader

4-in-1 Card Reader

DISPLAY
Screen size

16"

PANEL TYPE

IPS

HD Type

WUXGA

Touchscreen

Yes

Display Resolution

1920 x 1200 pixels

Refresh Rate

60Hz

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® Iris® Xe Graphics

GPU Memory

Shared

Graphics Type

Integrated

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, WiFi

Wi-Fi

Wi-Fi® 6, 11ax 2×2

Ethernet Lan

No

Bluetooth

5.1

PORTS & INTERFACES
Details

1x Card Reader
1x HDMI® 1.4b
1x Headphone / Microphone Combo Jack (3.5mm)
1x Power Connector
1x Thunderbolt™ 4 / USB4® 40Gbps (support data transfer, Power Delivery 3.0 and DisplayPort™ 1.4)
1x USB 3.2 Gen 1
1x USB 3.2 Gen 1 (Always On)

AUDIO
BUILT-IN SPEAKERS

Stereo speakers, 2W x2, optimized with Dolby® Audio™

BUILT-IN MICROPHONE

2x, Array

CAMERA
Front Camera

FHD 1080p with Privacy Shutter

SOFTWARE
Operating system
KEYBOARD
NUMERIC KEYPAD

Yes

POINTING DEVICE

Touchpad

BATTERY
BATTERY TECHNOLOGY

Lithium Polymer

Battery Capacity

52.5Wh

AC Power Adapter
Power Adapter

65W Round Tip (3-pin)

WEIGHT & DIMENSIONS
Dimensions

357.8 x 253.9 x 18.7 mm

Weight

2.1 kg

SECURITY
Fingerprint Reader

Fingerprint Reader

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Laptop

1 x Adapter

1 x Manual

Garancia e produktit

36 Muaj