Lenovo Le coo Mouse Gaming MS106

1,890 L

 

Maus i përshtatshëm për të luajtur dhe jo vetëm. Saktësi ekstreme. Sensor optik 6400 dpi. Dizajn ergonomik me drita LED të ndryshueshme sipas dëshirës.

Ka stok

SKU: CNG1904-B Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Color

Black

Brand

Lenovo

Connectivity

Wired

Compatibility

It can be used in many PC and laptop models, as well as in USB ports.

Accuracy mouse

1000-1600 – 3200-6400 DPI

Voltage

Dc5V / < 100mA

Dimension

73X134 x 40mm

Number of Keys

7

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Lenovo Lecoo Wired Optical Mouse – MS106