Lenovo Lecoo CM101 Wired Keyboard & Mouse Set

1,490 L

 

Tastier dhe maus me kabllo nga Lecoo,dizenjuar për të qënë të rehatshëm dhe shumë produktiv. Ndërkohë që do të jeni duke punuar në kompjuter nuk do të dëgjoni asnjë zhurmë nga mausi apo tastiera. Tastiera është rezistente ndaj ujit dhe me butona në madhësi të plotë. Mausi mund të përdoret me të dyja duart.

Ka stok

SKU: CNG2218-B Kategori: , , , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Connectivity

Wired

Keyboard Specifications
Current Voltage

DC 5V / ≤ 100mA

Key Life (Keyboard)

10 Million Keys

Size (Keyboard)

439.0 ×133.0 × 31.0 mm

DPI

1200

Current Power

DC 5V/ ≤ 100mA

Key Life

1 Million Clicks

Size

126.0 × 67.0 × 33.0mm

Compatible Operating Systems

Windows / Mac

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Mouse Lecoo

1 x Keyboard Lecoo