SAPO ERDHI

Lenovo Lecoo KW200 Keyboard & Mouse Set

1,990 L

 

Seti i tastierës dhe mausit pa tela KW200 nga Lecoo ndërthur pa probleme stilin dhe funksionalitetin, duke ofruar një përvojë pa rrëmujë me teknologjinë e tij të lidhjes me valë 2,4 GHz. Dizajni i tij elegant i zi shton një prekje elegante në çdo hapësirë pune, duke shërbyer si një aksesor praktik dhe një mjet funksional. Tastiera ka një strukturë të qëndrueshme të tasteve me një jetëgjatësi të jashtëzakonshme prej 10 milionë shtypjeje, shoqëruar me konsum minimal të energjisë. Mausi, me rezolucionin e tij 1200 DPI dhe jetëgjatësinë prej 3 milionë klikimesh, siguron navigim të saktë dhe jetëgjatësi të baterisë. I projektuar për shkathtësi, ky set i tastierës dhe mausit është i pajtueshëm me sisteme të ndryshme operative, duke e bërë atë një zgjedhje ideale për një konfigurim të hijshëm dhe efikas të kompjuterave në shtëpi, zyrë ose në lëvizje.

Ka stok

SKU: CNG2899-B Modeli: KW200 Kategori: , , , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

KW200

Color

Black

Compatible

Windows 2000, XP, VISTA, Windows 7, Windows 8, Windows 10, etc.

Keyboard Specifications
Keyboard Current

DC 1.5V

Key life

10 Million

Battery Type

1 x AAA

Mouse
DPI

1200

Current

DC 5V

Mouse Battery Type

1 x AA

Mouse Key Life

3 Million Clicks

Dimensions and Weight
Keyboard Dimensions

445 x 140 x 26 mm

Keyboard Weight

410 g

Mouse Dimensions

106 x 62 x 38 mm

Mouse Weight

65 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Mouse

1 x Keyboard

1 x User Manual