Lenovo Lecoo Wired Mouse MS103

790 L

 

Mausi Lenovo Lecoo Wired Mouse MS103 ka dizajn komod dhe të përshtatshëm në mënyrë ideale për përdorim me dorën e majtë ose atë të djathtë. Cilësi e lartë për një çmim të ulët. Mausi lidhet me USB dhe ka 3 butona.

Ka stok

SKU: CNG1903-B Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Color

Black

Connectivity

Wired

Number of keys

3

DPI

1000

Current voltage

DC 5V/ <100mA

Key life

3 million times

Weight

102g

Size

116x 62x 39 mm

Adaptation

Windows 2000/ WIN XP/ Win7/ WIN8/ WIN10, etc

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Lenovo Lecoo Wired Mouse MS103